Pokémon TCG: Trading Card Game Classic EN

€399
Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia

Pokémon TCG: Trading Card Game Classic EN obsahuje:

  • 3 predpripravené herné balíčky, ktorých hlavnými predstaviteľmi sú Venusaur, Charizard a Blastoise
  • 3 deck boxy
  • 3 sady herných obalov na karty
  • vysoko kvalitnú hernú skladaciu dosku
  • 2 sety kociek
  • 2 sety žetónov
  • sadu herného príslušenstva

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 100€
Doprava zadarmo
nad 100€
Original
Len originálne produkty
nikdy inak
Všetko skladom
Všetky produkty skladom
priamo u nás

Podrobný popis

Ikonické karty z histórie Pokémon TCG, vrátane Base Set Pokémonov Venusaur, Charizard a Blastoisa, ktorí sú hlavnými predstaviteľmi týchto troch 60 karetných balíčkov.

Obsahuje aj úplne nové karty ako Ho-Oh ex, Lugia ex a Suicune ex, čo ti umožní vytvárať nové stratégie.

Obaly a krabičky na karty sú vytvorené tak, aby zachovali dizajn sady a zároveň chránili tri vopred vytvorené balíčky a umožňovali ľahké skladovanie vložených kariet, keď sa nepoužívajú. Tri krabičky na karty so symbolmi energií Grass, Fire a Water zodpovedajú vopred vytvoreným balíčkom.

Jedinečná herná doska s prémiovým látkovým povrchom pre dvoch hráčov so zónami na umiestnenie kariet. Herná doska obsahuje priehradku, ktorá pojme až tri balíčky a kompletnú sadu príslušenstva, ďalej má pánt eliminujúci medzery v doske a vstavaný magnet pre minimalizáciu hluku počas hry.

Súprava obsahuje herné príslušenstvo pre súboj dvoch hráčov, vrátane stohovateľných žetónov poškodenia, trojrozmerných prstencových žetónov otrávenia a spálenia a kovové guličky, ktoré nahrádzajú mince Pokémonov. Pošli kovové guličky dole po malej šmykľavke – ak gulička pristane v diere s bielym okrajom, je s ňou zaobchádzané ako s hlavou mince, a pokiaľ dopadne do diery s čiernym okrajom, zaobchádza sa s ňou obrátene.

Sada obsahuje aj intuitívne žetóny poškodenia s rôznou hodnotou poškodenia a žetóny zvláštnych podmienok. Žetóny sú vyrobené z hliníka a sú mierne vyvážené, aby sa zabránilo prevráteniu pri zvislom stohovaní. Žetóny poškodenia a prstencové žetóny zvláštnych podmienok sú navrhnuté tak, aby umožnili hráčom rýchlo vypočítať celkové poškodenie a identifikovať zvláštne podmienky.


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: